Поради





 
BOKMÅL – це вузькопрофільний інтернет-журнал, у центрі уваги якого одна з найуспішніших галузей українського книговидання, а саме дитяча та підліткова література. 



На сторінках сайту:
фахові оцінки дитячих та підліткових видань і розповіді про світові літературні тенденції;
міркування експертів щодо культури, виховання й освіти;
інтерв’ю з письменниками, ілюстраторами, науковцями, психологами, педагогами.
новини культурно-літературного життя в Україні та світі.

Це незалежний культурний проект для дітей, їхніх батьків та усіх-усіх небайдужих й охочих до читання.





Для всіх, хто у пошуку оновленого іміджу намагається зробити шкільну бібліотеку центром тяжіння для її користувачів, корисно поцікавитись популярними публікаціями неофіційного блогу відділу науково-методичної роботи Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва.




Проект інтернет-журналу Platfor.ma



та спецпроекти «Ранні пташки», «Трансформуймося», Culture matters…


      Є найцікавіші в галузі науки, мистецтва, програмування та екології для талановитих українців ТОП ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.
Пишіть про крутих дітей та підлітків, гідних стати героями проектів, розповідайте, хто вони, чим живуть і чого можуть навчити дорослих на  team@platfor.ma
Platfor.ma – незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, заснований 2011 року в Києві. Його читачі – креативний клас, активні городяни, які прагнуть розвиватися. На сторінках журналу знайдете інформацію про талановитих українців та їхні ініціативи, найкращі міжнародні практики, освітні програми в країні і за кордоном, інновації та реформи, найцікавіше в мистецтві, науці, підприємництві й технологіях, а також події, які варто відвідати.


Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» (УБА) впроваджує проект, спрямований на розвиток туризму у м. Києві. Проект «Прогулянки улюбленим містом» спрямований на розробку оригінальних авторських прогулянок Києвом. Проектом передбачається створення контенту прогулянок українською та англійською мовами як для українців, так і для іноземних гостей столиці, підготовка гідів та використання сучасної бібліотеки як «третього простору», де працює ініціативна група фахівців та впроваджує проект у життя, застосовуючи наявні бібліотечні ресурси. Ви можете обрати авторську безкоштовну прогулянку Києвом, переглянути маршрут та перелік основних об’єктів, з якими пропонують познайомитись гіди за відведений на екскурсію час. 




Комп’ютерна система «ШБІЦ-бібліотекар».
Випуск 1
«Портфоліо бібліотекаря. Перлини творчості»

Комп’ютерна система «ШБІЦ-бібліотекар» створена фахівцями Українського інституту нормативної інформації та Інституту інноваційних технологій і змісту (зараз ІМЗО).
Перший випуск системи «ШБІЦ-бібліотекар» містить понад 80 розробок переможців і лауреатів Всеукраїнської акції «Живи, книго!», всеукраїнських конкурсів «Шкільний бібліотекар року» та «Шкільна бібліотека», інформаційних матеріалів різноманітної тематики. Можна скористатися розробками бібліотечних занять, сценаріями інтелектуальних ігор та вікторин, конкурсів та презентацій, свят та інших виховних заходів.
Для комфортної навігації користувачів у Системі в її головному меню представлено детальну інструкцію з використання. Перевагою Системи є зручна і доступна пошукова система, яка дозволяє віднайти потрібні матеріали за:
класифікатором функціональної інформації (пошук за «деревом» класифікації (систематичний пошук));
алфавітом  (прізвища авторів або назви розробок);
ключовими словами.
Тож потурбуйтеся, щоб комп’ютерна система «ШБІЦ-бібліотекар». Випуск 1 «Портфоліо бібліотекаря. Перлини творчості» з’явилася у вашій бібліотеці! Для цього потрібно небагато:
ознайомитися з умовами її придбання на сайті http://www.libcenter.com/ ;

мати комп’ютер із операційною системою WINDOWS-2000 і вище, редактором Microsoft Office WORD-2000 і вище або OpenOffice.org 3.0 і вище (компакт-диск запускається автоматично або програмою SBIC_INFO.exe.).



На сторінках блогу міститься узагальнений матеріал І Всеукраїнського науково-практичного семінару «Неперервна освіта як чинник професійного і творчого зростання бібліотечних працівників», який відбувся на базі комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради 26–28 вересня 2012 року.
Чималу кількість традиційних та інноваційних форм і методів роботи бібліотекарів, методистів, творчих груп; цікаву віртуальну виставку родзинок у діяльності бібліотечних працівників Запорізького краю «Натхнені творчістю» знайдете за посиланням http://biblbulvar.blogspot.com
  

Блог «NB - Nota Bene»





Блог методиста КЗ «ЗОІППО» Крижко Л. В. насичений корисною інформацією для бібліотекарів, методистів. Об'єднує ініціативних, творчих та небайдужих фахівців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 
Автор блога ознайомлює читачів з актуальною інформацією щодо самоосвіти, організації бібліотечної та методичної роботи, сьогодення бібліотекарів Запорізького краю. Пропонує практичні матеріали, розробки методистів. 
Система  організаційно-методичного супроводу КЗ «ЗОІППО» 1-го та 2-го етапів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» нею представлена на сторінках ЗапоВікі 
http://zw.ciit.zp.ua/index.php/Всеукраїнський_конкурс_"Шкільна_бібліотека"_-_2016-2017





На допомогу учням, студентам, учителям у вивченні й викладанні української мови та літератури каталоги статей, аудіо-, відеозаписів, презентацій. Особливо приваблюють тести, які можна пройти онлайн, перевірити свої знання і відразу отримати результати. 



Перейти    http://skripnikmarina.ucoz.ua









Комментариев нет:

Отправить комментарий