23.05.2019

Увага!


        

До відома методистів, 
керівників закладів освіти, 
бібліотечних і педагогічних працівників!

Важлива інформація!


Повідомляємо про здійснення електронної розсилки на заклади післядипломної педагогічної освіти листа ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" від 23.05.2019 № 22.1/10-2024 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2020".

Бажаючі взяти участь у Конкурсі мають представити конкурсну роботу – добірку матеріалів у форматі тематичного електронного портфоліо. 
Учасниками Конкурсу можуть бути керівники, бібліотекарі, педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти та методичних установ одноосібно або у складі творчого колективу.
Для участі в Конкурсі необхідно підготувати такі матеріали:
анкету учасника/учасників із зазначенням посилання на конкурсну роботу (додаток 1)
мотиваційне есе (додаток 2), у разі колективної роботи есе готується одне від усіх учасників творчого колективу;
згоду/згоди на обробку персональних даних;
паспорт бібліотеки закладу освіти (додаток 3); подається лише у випадку, якщо конкурсант є бібліотекарем або керівником закладу. 
Звертаємо увагу, що оцінюються лише е-портфоліо. Анкети, мотиваційні есе учасників, паспорти бібліотек оцінюванню не підлягають.
Для участі переможців 2-го етапу Конкурсу в 3-му (всеукраїнському) етапі організаційні комітети 2-го етапу мають до 10 квітня 2020 року надіслати організаційному комітетові всеукраїнського етапу подання (форма подання додається).
Учасникам 3-го (всеукраїнського) етапу необхідно у період з 15 до 23 квітня 2020 року:
зареєструватися на офіційній сторінці Конкурсу в розділі «Реєстрація учасників» (https://schoollibrary2013.blogspot.com/p/blog-page.html); реєстрацію колективної роботи може здійснити один із учасників, зазначивши інформацію про всіх членів творчого колективу в алфавітному порядку (реєстраційна форма для попереднього ознайомлення та зразок заповнення  додаються);
надіслати на електронну адресу Конкурсу bibl.imzo@ukr.net:
мотиваційне есе,
паспорт бібліотеки (лише для бібліотекарів та керівників закладів освіти),
згоду/згоди на обробку персональних даних (скан-копія),
портретне фото у форматі JPG, JPEG.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» пропонуємо один з можливих варіантів тексту згоди на збір та обробку персональних даних (завантажити):

ЗГОДА
на збір та обробку персональних даних

Я, ___________________________________________________________ ,
(П. І. Б.)
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________,
(посада, місце роботи)

шляхом підписання цього тексту, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-VІ надаю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення моєї участі у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека – 2020» та заходах, що пов’язані з його проведенням. Ця згода надається на здійснення дій відносно моїх персональних даних, що будуть необхідними або бажаними для досягнення зазначених вище цілей, а саме: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження (передача), надання третім особам.

«____» __________ 20___ року, _____________________ (_____________)
(прізвище)                               (підпис)1 комментарий: